HAKKINDA

Dijital Pazarlama Uzmanı

Mehmet KILIC

Doğa aşığı kamp ve hayatta kalma uzmanı, Keşfetme meraklısı Sırt çantalı veya Motorsikletli bir gezgindir.

2013 yılındaki Mısır darbelerine kadar (2 Asgari Darbe) Mısır’da bulunmaktaydı. Bu darbelerden sonra hayatını değiştirmeye karar verdi. Sırt çantası ve kamp malzemeleri satın alarak, 2013’ün son günlerinde Brezilya Rio De Janeiro‘ya giderek dünya turuna başlamış oldu. Güney Amerika‘nın neredeyse bütün her yerini gerek Kamp yaparak, gerek Otostop yaparak gezdi ama bu sırada parası da bitmiş oldu.

Tabi artık kendisi Keşfetmenin sihrine kapılmıştı, bu yüzden gezerken nasıl para kazanılır yada para kazanılırken nasıl gezilir düşüncelerine girdiğinde, sanal dünyanın ekonomik gücünü farketti. Sanal dünya için gerekli olan, hemen hemen her yerde bulunan internet bağlantısı ve yanında taşıdığı bilgisayarıydı. Bu araçlarla para kazanabileceğini keşfetti. bu yüzden de önce program kodlama dilini öğrenmeyi denedi. Lakin program kodlamayı sevmedi daha sonra grafik tasarım (Web tasarım, Logo tasarım, Kartvizit tasarımı vs vs) ardından da dijital reklamcılık ( SEO, SEM, SMM, EM) diğer bir adıyla digital marketing alanında kendisini denedi. Bu mesleklerin kendisine daha uygun olduğuna karar verdi.

Böylece Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama birbirine bağlı olan mesleklerini yaparak. Güney Amerika‘dan sonra Güney Asya‘yı ve Kuzey Avrupa‘nın bir bölümünü zaman zaman doğasında yürüyerek zaman zaman motorsiklet sürerek, zaman zaman otostop yaparak. Gerek kamp gerek yerel halka misafir olarak gezdi. Bu sayede Kuzey Afrika, Güney Amerika, Güney Asya, Kuzey Avrupa ile toplam da 4 Kıta‘ya ayak basmış oldu.

Halihazırda gezilerini yani hayatını Grafik tasarım ve Dijital pazarlama‘dan kazandığı paralarla finanse etmekte, eğer sizde ona gezilerin de yardım etmek isterseniz. Grafik Tasarım ve Dijital pazarlama işlerinizde onunla çalışarak gezilerine katkıda bulunabilirsiniz.

Mehmet KILIC
Dijital pazarlama uzmanı, Digital marketing expert

Mehmet KILIC Grafik Tasarımcı ve Dijital Pazarlama Uzmanıdır.

Lütfen hiç çekinmeden her konuda iletişime geçebilirsiniz.

Mehmet KILIÇ İletişim :

E-Mail : mkilic84@gmail.com

Facebook : Mehmet KILIÇ

Instagram : mhmet_kilic

Twitter : Mehmet KILIÇ(m_sword)

ArabicChinese (Simplified)EnglishFrenchRussianSpanishTurkish